Гарячі чани

Купання в чані та гарячій діжці просто неба – один з видів SPA-послуг, який функціонує на території готелю «Оберіг» цілий рік.

Баня офуро – це дерев’яна діжка  або велика стальна ємність у формі казана. Чан наповнюють холодною водою, під ним розпалюють багаття. Заходити в чан рекомендується при температурі 39-40°С ,  потім вода поступово нагрівається до 45° С. У чан додається хвоя або мішечки з фіто зборами. Купання в чані слід чергувати із зануренням у холодну воду. Різка зміна температур позитивно діє на організм людини, тонізує та омолоджує шкіру. Зміна води відбувається після кожного замовлення.

Медичний ефект  Завдяки досить високій температурі, до 45° С, через пори у шкірі проникають цілющі компоненти джерельної води та запарених трав, з організму виходять шлаки і токсини, шкіра стає гладкою і пружною. Таке гартування організму покращує роботу нервової, серцево-судинної систем, стимулює функції імунної та ендокринної систем, покращує діяльність опорно-рухового апарату, сприяє відновленню після травм та переломів. Цілюща купіль повертає організму гармонійну рівновагу!

Ціни  та умови користування чанами

Чан (4-6ос.) – 800 грн./год., 1000 грн./2год.

Чан (6-8ос.) – 1200 грн./год., 1500 грн./2 год.

У вартість включено 4 комплекти простирадл та Карпатський чай на компанію.

Графік роботи  — з 10.00 до 24.00 щодня цілий рік. У Новорічний сезон (з 28.12 по 08.01), а також у інший високий відпочинковий період – просимо бронювати завчасно.

Попереднє замовлення чану – не менше, ніж за 3 години (для прогріву води) у низький сезон та міжсезоння, не менше, ніж за 4-6 годин – у зимовий період. При великій кількості гостей (особливо у зимовий період та тривалі святкові вихідні) рекомендуємо бронювати чан не менше, ніж за добу, через високий попит на цю послугу. 

EnglishPolishRussianUkrainian