Гарячі чани

Купання в чані та гарячій діжці просто неба – один з видів SPA-послуг, який функціонує на території готелю «Оберіг» цілий рік.

Баня офуро – це дерев’яна діжка  або велика стальна ємність у формі казана. Чан наповнюють холодною водою, під ним розпалюють багаття. Заходити в чан рекомендується при температурі 39-40°С ,  потім вода поступово нагрівається до 45° С. У чан додається хвоя або мішечки з фіто зборами. Купання в чані слід чергувати із зануренням у холодну воду. Різка зміна температур позитивно діє на організм людини, тонізує та омолоджує шкіру. Зміна води відбувається після кожного замовлення.

Медичний ефект  Завдяки досить високій температурі, до 45° С, через пори у шкірі проникають цілющі компоненти джерельної води та запарених трав, з організму виходять шлаки і токсини, шкіра стає гладкою і пружною. Таке гартування організму покращує роботу нервової, серцево-судинної систем, стимулює функції імунної та ендокринної систем, покращує діяльність опорно-рухового апарату, сприяє відновленню після травм та переломів. Цілюща купіль повертає організму гармонійну рівновагу!

EnglishPolishRussianUkrainian