Весна

Весна у Карпатах – це пора чудес, коли природа просинається від зимового сну, а все навколо стає неймовірно квітучим і прекрасним. Спостерігати за такими природніми метаморфозами – саме задоволення. Ви можете дихати чистим повітрям, і насолоджуватися спокоєм. Відпочинок у Карпатах навесні подарить масу приємних вражень і можливостей – туристів ще не багато, а ціни досить демократичні для тутешніх регіонів.

Весняний відпочинок у Карпатах досить різноманітний: можна гуляти лісами і квітучими луками, підійматися в гори, знайомитися з історією і традиційною кухнею. Ви можете вибрати той вид відпочинку, що вам по душі, щоб провести незабутній уїк-енд у найкрасивішому місці України.

Підйом на Говерлу – це практично стандартна програма. До речі, весною такий похід легше переноситься, ніж улітку. Через те, що сонце не таке палюче, знижується ризик отримати опіки. Але одягатися треба тепліше – влітку на вершині прохолодно через сніг і велику висоту, а весною температура опускається до 0 градусів.

Другий варіант проведення часу – знайомство з історією та культурою. У вашому розпорядженні багато музеїв, замків. Ви можете відвідувати також природні пам’ятки – водоспади, полонини з вівцями.

EnglishPolishRussianUkrainian